O NAS

 

Brakuje Ci pomysłu na aranżację swojego salonu, sypialni czy biura?

Jeżeli chociaż raz nasz Czytelniku odpowiedziałeś twierdząco, to jesteś w idealnym miejscu! Podpowiemy Ci, w którym kierunku podążać i ułatwimy Ci wybór – teraz urządzanie będzie dla Ciebie jeszcze większą przyjemnością. Śledzimy za Ciebie bieżące trendy i dla Ciebie je zdobywamy, abyś mógł cieszyć się nimi we własnych czterech kątach. Jeżeli jesteś gotów na wyprawę z nami pozostaje Ci tylko zaparzyć ulubioną i aromatyczną kawę do naszej lektury.

 

MEBEL-PARTNER.PL – oryginalne meble designerskie do domu, biura, ogrodu, restauracji, kawiarni, hotelu. Mamy prostą misję: „Dystrybucja nowoczesnych, najwyższej jakości, i ciekawych mebli – w najniższych cenach, w klimacie profesjonalnej i miłej obsługi – dla naszego Drogiego Klienta„.

 

Firma MEBEL-PARTNER to importer i profesjonalny sprzedawca detaliczny. Posiadamy meblowy sklep internetowy, stacjonarny salon sprzedaży mebli, SHOWROOM, oraz duże zaplecze magazynowe, dzięki któremu większość zamówień realizujemy w 24h.
Nasze nowoczesne meble to oryginalne projekty, oraz repliki ikon designu czyli tzw. meble inspirowane. Importujemy i oferujemy nowoczesne krzesła z tworzywa i stoły do kuchni, jadalni i restauracji. W naszej ofercie znajdziecie również stoliki i ławy kawowe okolicznościowe szklane i z pufami, fotele biurowe na kółkach, nowoczesne fotele wypoczynkowe, modne hokery obrotowe kuchenne oraz hokery barowe drewniane i krzesła barowe klasyczne. Uzupełnieniem tej części oferty są wieszaki stojące na ubrania i modne wieszaki na ścianę, oraz zegary designerskie.