Biurka z blatem powyżej 120 cm – wygodne i praktyczne

biurko_hilda

Biurko to nieodzowny element wyposażenia wielu różnych przestrzeni. Praktyczny mebel pozwala zorganizować funkcjonalne miejsce do nauki lub kącik gamingowy w pokoju dziecięcym albo przestrzeń typu home office w salonie, sypialni albo innym pomieszczeniu. Dzięki niemu korzystanie z komputera staje się dużo łatwiejsze. Nie trzeba trzymać laptopa na kolanach i można przyjąć wygodną, ergonomiczną pozycję podczas pracy, a w konsekwencji zminimalizować bóle kręgosłupa i stawów. Pozostaje pytanie: co wybrać? Duże zainteresowanie budzą obecnie biurka z blatem powyżej 120 cm. Sprawdzamy, co stoi za ich popularnością i w jaki model zainwestować.

 

biurko_eslov
Prosta bryła biurka ESLOV wspaniale komponuje się z jasną, skandynawską kolorystyką.

Na co zwracać uwagę przy zakupie biurka 120 cm?

Biurka z blatem powyżej 120 cm oferowane na rynku występują w różnych wariantach. Wielość propozycji nierzadko utrudnia podjęcie decyzji dotyczącej zakupu. Zanim dokonamy ostatecznego wyboru, warto dobrze przeanalizować swoje potrzeby i oczekiwania. Duże znaczenie mają również takie kwestie, jak na przykład:

 

 

 

 

 

 

 

  • biurko_nils_orzechowe
    Elegancka, poważna kolorystyka biurka NILS to idealna propozycja dla osób, które cenią sobie ekstrawagancję i odrobinę luksusu.

    miejsce, w którym zamierzamy umieścić mebel – w niezbyt dużych przestrzeniach dobrze sprawdzą się modele kompaktowe. Ustawione przy ścianie zajmują stosunkowo mało miejsca, zachowując jednocześnie swoją funkcjonalność. Pełnowymiarowe egzemplarze to idealna propozycja w sytuacji, gdy wielkość mieszkania nie stanowi istotnego ograniczenia, a ilość dostępnych metrów kwadratowych jest dość duża;

  • budowa mebla – zwróć uwagę na jego konstrukcję, a przede wszystkim liczbę szuflad. Dzięki nim możemy zaprowadzić porządek na blacie, pochować nieużywane w danym momencie dokumenty, przybory szkolne czy inne akcesoria i zyskać więcej przestrzeni roboczej;
  • jakość wykonania – biurko to mebel, którego nie wymieniamy co chwilę. Dlatego ważne, by upatrzony model był wyprodukowany ze sprawdzonych, starannie wyselekcjonowanych materiałów najwyższej jakości o potwierdzonej wytrzymałości oraz odporności na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne, a także działanie niekorzystnych czynników zewnętrznych (między innymi niskie i wysokie temperatury). Długą żywotność wykazują egzemplarze wytworzone przy użyciu płyty MDF, wykończonej folią z tworzywa sztucznego (na przykład biurko ESLOV).

 

 

biurko_haga
Dzięki modnemu wykończeniu drugiej strony biurka HAGA, można je również postawić na środku pokoju, jako pojedynczy akcent.

Biurko a wystrój wnętrza

Kupując wymarzone biurko, powinniśmy uwzględnić – poza wymienionymi wyżej czynnikami – również aspekt związany z wystrojem wnętrza, w którym chcemy postawić swój nabytek. Dobrze, gdy model jest utrzymany w podobnej estetyce, co pozostałe elementy wyposażenia. Na szczęście na rynku znajdziemy meble pasujące do różnych stylów aranżacyjnych – poczynając od propozycji klasycznych, a na bardziej nowoczesnych kończąc.

 

Biurko HILDA stanowi idealne dopełnienie domowych gabinetów utrzymanych w duchu skandynawskim. Uwagę zwraca jego kolorystyka – stalowy stelaż pomalowano na czarno, podobnie jak dwie pojemne, praktyczne szuflady. Pozostałe elementy konstrukcji – blat roboczy oraz osadzona pod nim półka – mają odcień drewna. Połączenie obu barw tworzy niezwykle ciekawy i oryginalny efekt wizualny. Model będzie świetnie wyglądać w towarzystwie dodatków i dekoracji inspirowanych naturą.

 

biurko_hilda
Modna kolorystyka, duży blat roboczy oraz ciekawa bryła to niewątpliwe zalety biurka HILDA.

Z kolei wielbicielom nowoczesnych, minimalistycznych, a jednocześnie oryginalnych rozwiązań z pewnością przypadnie do gustu biurko HAGA. Co je wyróżnia spośród innych egzemplarzy dostępnych na rynku? Na pierwszy plan wysuwa się bez wątpienia atrakcyjny wygląd. Prosta bryła mebla została wzbogacona o designerskie detale. Powierzchnię roboczą wykonaną z okleinowanej płyty MDF w kolorze drewna otoczono obudową. Wspomniany komponent pełni nie tylko funkcję dekoracyjną, ale również praktyczną. Zabezpiecza przedmioty zgromadzone na blacie przed upadkiem, a w rezultacie zmniejsza ryzyko ich uszkodzenia bądź zniszczenia.

 

 

 

 

 

 

biurko_nils
Dzięki najwyższej jakości prowadnicom, biurko NILS jest nie tylko nowoczesne i designerskie, ale również wyjątkowo funkcjonalne.

Solidne biurka na miarę indywidualnych potrzeb

Warto jeszcze raz podkreślić, że opisywane biurka z blatem powyżej 120 cm cechuje bardzo duża solidność. Prezentowane modele doskonale sprawdzą się podczas pracy przy komputerze czy odrabiania lekcji. Można na nich postawić szereg rozmaitych przedmiotów: lampę, drukarkę, komputer itp. Stalowa konstrukcja zapewnia im wytrzymałość. Znakomicie radzą sobie ze sporymi obciążeniami, zapewniając Ci wysoki poziom komfortu w trakcie realizowania różnych codziennych czynności. Meble przetrwają nawet bardzo intensywną eksploatację. Nie ulegną zniszczeniu po dniach, kilku tygodniach czy miesiącach użytkowania. To inwestycja na lata, która szybko się zwróci.

 

 

 

 

 

biurko_haga_beton
Wyrafinowana kolorystyka biurka HAGA sprawdzi się zarówno w skandynawskich, jak również loftowych wnętrzach!

Biurka z blatem powyżej 120 cm – nie tylko do domu

Należy zwrócić uwagę na jedną istotną kwestię – przedstawione meble są nie tylko świetnym elementem wyposażenia salonów, sypialni czy domowych gabinetów. Chętnie sięgają po nie również właściciele różnego rodzaju przedsiębiorstw. Designerskie biurko NILS na stalowych nogach, podobnie jak inne modele z przywołanych kolekcji, stanowią znakomite zwieńczenie biurowych aranżacji, stając się wizytówką wystroju danej firmy. Eleganckie, a zarazem funkcjonalnie urządzone wnętrza wpływają na odbiór firmy i budują jej pozytywny wizerunek w oczach obecnych i potencjalnych klientów. Poza tym praktyczne, wysokogatunkowe wyposażenie ułatwia pracę personelowi. Połączenie komfortu z nienagannym designem to świetne rozwiązanie, które sprawdzi się w biurowych warunkach.

 

 

Share on FacebookPin on PinterestEmail this to someonePrint this page

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *